Výsledky 2010

Šumanoš Cup

Skupina A 1 2 3 4 5 Skore Body Pořadí
 Borové p. Šuman 0-3 0-5 0-11 0-5 0-24 0 5.
 Borová L. 3-0 Šuman  1-4 2-2 2-2 8-8 4 3.
 Čkyně 5-0 4-1 Šuman  2-0 5-0 16-1 8 1.
 Borová L. j 11-0 2-2 0-2 Šuman  4-1 17-5 4 2.
 Sv. Máří 5-0 2-2 0-5 1-4 Šuman  8-11 3 4.

 

Skupina A 1 2 3 4 5 Skore Body Pořadí
 L. Prachat. Šuman 4-0 3-2 4-0 8-0 19-2 8 1.
 Mucha T. 0-4 Šuman 1-7 7-4 4-1 12-16 4 3.
 SC Veltěž 2-3 7-1 Šuman 6-2 4-0 19-6 6 2.
 VC Paraziti 0-4 4-7 2-6 Šuman 0-1 6-18 0 5.
 Vltavice 0-8 1-4 0-4 1-0 Šuman 2-16 2 4.

SC Veltěž   -  Borová Lada   4-1

Vltavice  -  Čkyně   1-8

Sv. Máří Magdaléna  -  Lub. Prachatice   0-10

Mucha Team  -  Borová Lada jun.   4-2

 Čkyně  -  SC Veltěž   2-3

Lub. Prachatice  -  Mucha Team   9-1

 o 3. místo

Čkyně  -  Mucha Team   5-0

 Finále

Lub. Prachatice  -  SC Veltěž   4-1

Nejlepší střelec – Milan Boček, Lub. Prachatice

Nejlepší brankář – Zdeněk Sonák, Mucha Team

Slavětín Open

Skupina A 1 2 3 4 5 6 Skore Body Pořadí
 Atlétiko L. SO 3-3 0-2 1-0 0-5 3-1   0 6.
 Calciatori L. 3-3 SO 1-2 0-0 1-0 8-0 13-5 6 2.
 Torpédo Sl. 2-0 2-1 SO 2-1 2-1 2-4 10-7 8 1.
 ACAB Teplice 0-1 0-0 1-2 SO 2-1       4.
 Banditas Žižkov 5-0 0-1 1-2 1-2 SO 0-1 7-6 2 5.
 Los Kujonos 1-3 0-8 4-2   1-0 SO     3.

 

Skupina B 1 2 3 4 5 6 Skore Body Pořadí
 Bivoj Slavětín SO 4-0 1-1 1-4 2-1 7-1 15-7 7 2.
 Čenda Team 0-4 SO 0-6 1-3 3-2 1-3 5-18 2 5.
 Zdiby 1-1 6-0 SO 0-1 2-1 2-0 11-3 7 3.
 El Fantastico 4-1 3-1 1-0 SO 7-1 6-2 21-5 10 1.
 Circus L. 1-2 2-3 1-2 1-7 SO 0-0 5-14 1 6.
 Porta Postol. 1-7 3-1 0-2 2-6 0-0 SO 6-16 3 4.

El Fantastico   -  ACAB Teplice   2-0

Calciatori L.  -  Zdiby   0-1 pen.

Bivoj Slavětín  -  Los Kujonos   0-4

Torpédo Slavětín  -  Porta Postoloprty.   5-0

 Zdiby  -  El Fantastico   1-2  pen.

Torpédo Slavětín  -  Los Kujonos   5-2

 o 3. místo

Zdiby  -  Los kujonos   3-0

 Finále

El Fantastico  -  Torpédo Slavětín   3-1

 Nejlepší střelec – Libor Landa, Torpédo Slavětín

Nejlepší brankář – Ondřej Mates, Zdiby

Veltěž Open

Skupina A 1 2 3 4 5 Skore Body Pořadí
El Paso  Open 3-1 5-1 2-1 6-2 16-5 8 1.
Ústavan 1-3 Open 7-0 1-1 3-3 12-7 4 3.
ČESLO 1-5 0-7 Open 2-3 0-2 3-17 0 5.
AC Hluboš 1-2 1-1 3-2 Open 3-3 8-8 4 4.
PES 3 2-6 3-3 2-0 3-3 Open 10-12 4 2.

 

Skupina B 1 2 3 4 5 Skore Body Pořadí
CFC Letňany Open 2-1 4-1 2-1 5-0 13-3 8 1.
Tefal Bohemia 1-2 Open 2-2 2-0 4-1 9-5 5 3.
FC Brnky 1-4 2-2 Open 3-0 6-0 12-6 5 2.
Zlončice 1-2 0-2 0-3 Open 0-0 1-7 1 4.
WildStone 0-5 1-4 0-6 0-0 Open 1-15 1 5.

 

Skupina C 1 2 3 4 5 Skore Body Pořadí
FC Holosmetky Open 2-1 0-0 1-0 5-0 8-1 7 1.
Blue CF 1-2 Open 2-2 2-0 3-0 8-4 5 3.
Sportbar Všet. 0-0 2-2 Open 1-1 8-2 11-5 5 2.
Větrušice 0-1 0-2 1-1 Open 1-0 2-4 3 4.
Jabadabadoo 0-5 0-3 2-8 0-1 Open 2-17 0 5.

 

Skupina D 1 2 3 4 5 Skore Body Pořadí
O.K.K.O. Open 0-1 4-0 2-1 7-0 13-2 6 3.
Kosmos 1-0 Open 3-0 3-4 6-0 13-4 6 2.
Sokol Veltěž 0-4 0-3 Open 0-1 2-2 2-10 1 4.
Bar Pepek 1-2 4-3 1-0 Open 1-0 7-5 6 1.
Směska 0-7 0-6 2-2 0-1 Open 2-16 1 5.

FC Holosmetky   -  FC Brnky   3-1

PES3  -  Bar Pepek   0-3

Kosmos  -  Disco El Paso   1-4

Všetaty  -  CFC Letňany   1-0 pen

 Všetaty  -  Disco El Paso   1-2

Holosmetky  -  Bar Pepek   2-0

 o 3. místo

Všetaty  -  Bar Pepek   2-0

 Finále

El Paso  -  Holosmetky   4-1

 Nejlepší střelec – Lubomír Remenec, Disco El Paso

Nejlepší brankář – Marek Vojtek, Všetaty

A3-tour2010-web.indd

© 2010-2019 JS Agency, tel.: 604 571 272, e-mail: honza {zavináč} jsagency.cz, vytvořila Informica